KAŽDÁ ZVER PRICESTUJE S RODNÝM LISTOM

PERSONALIZÁCIA

Niektoré rodné listy a charaktery zverí sa opakujú a ak chceš príbehy zameniť, napíš poznámku pri objednávke.

V rodnom liste nájdeš meno, narodenie /mesiac a rok výroby/, materiál, charakteristický príbeh a starostlivosť.Ak chceš micropríbeh zveri napasovať podľa predstáv, napíš v objednávke do poznámky, na IG/FB, alebo zvery.madebyme@gmail.com špecifiká charakteru a ja ich zakomponujem do príbehu tvojej zvery. Tak isto je možné zmeniť aj meno.

RODNÝ LIST V RÁMIKU

Tento dokument vydaný zvetričným úradom je oficiálnou listinou vytlačenou na kancelárskom papieri. Ak si chceš predĺžiť jej životnosť a predísť strate, odporúčam rodný list hneď zarámovať. Ak sa ti to nechce riešiť, môžeš v obchode zvoliť rodný list v rámiku.
Cena rodného listu v rámiku je 4€

AKO VZNIKÁ RODNÝ LIST?

Keď už je „zver“ na svete, pozerajúc sa na ňu si hovorím rôzne mená. Niekedy idem podľa abecedy, inokedy pozriem aj do netradičných zoznamníkov. Hlavne sa snažím nájsť meno, ktoré je neobyčajné aby spojenie mena s tvárou, bolo čo naj-nepravdepodobnejšie. Micropríbehy väčšinou píšem keď na niečo čakám: na vlak, jedlo v reštaurácii, v rade k pokladniam. Snažím sa predstaviť si – podľa mena a výzoru - aká by bola konkrétna zver človek. Takže sa možno inšpirujem len heroickými a škatuľkovými charaktermi, ktorým sa snažím dodať moderný šmrnc.