ŠPECIÁLNE OBJEDNÁVKY

Keďže sú zvery šité 70% z oblečenia, ktoré každú robí originálnou, nie je možné ušiť rovnakú zver, ktorá už raz bola adoptovaná. Výroba tiež záleží od konkrétného vzoru a materiálu. Napríklad ak sa ti páči čierno-biely pásikavý sveter a sivá hlava, pravdepodobnosť, že také farby nájdem je celkom vysoká a zver bude možné vyrobiť. Ak sa ti však páči napríklad zver Yukki, ktorá má oblečený Nórsky vzor v sivo-ružovej farbe, je veľmi malá pravdepodobnosť, že taký istý sveter nájdem a teda môžeme sa štýlom len priblížiť. Tiež sa to týka špecifických kombinácií pásikov, ktorých je nikdy nekončiaci počet, avšak sveter je len jeden. 

AKO TO FUNGUJE? 

Každú špeciálnu objednávku konzultujeme v jednotlivých krokoch výroby. Výber farebného odtieňa a kombinácie, veľkosť, úsmev a všetko, čo len príde do cesty, aby to bola “TÁ ZVER”! Potom je to o individuálnom prístupe. 

AKO ZAČAŤ? 

  • Vyber si typ zveri, veľkosť a tvar.
  • Premysli si farebné kombinácie. Najlepšie dve až štyri farby. 
  • Napíš akékoľvek špecifické požiadavky /motýlik, štyri vlasy, oblek, srdce na pravej strane, vrecko, zástera, robotník, vodotrysk a podobne /. 
  • Môžeš svoju objednávku poslať na zverymadebyme@gmail.com alebo nás môžeš kontaktovať cez formulár na konci tejto strany. 

Vopred ďakujem za pochopenie že, nie všetky špecifické požiadavky dokážem splniť. Vždy sa snažím vymýšľať, premýšľať, domýšľať a kombinovať tak, aby som sa držal estetiky zverov, ale tiež aby som splnil predstavy. Nie všetko je vždy možné, hlavne v rámci času, dizajnu a funkčnosti, keďže v podstate nič nie je nemožné. 

Čakacia doba je 3-8 týždňov, záleží od dostupnosti materiálov. Môže byť aj dlhšie. 

Cena zveri je individuálna od veľkosti, materiálu, detailov a náročnosti.

Pri objednávkach sa pripočítava príplatok v závislosti od špecifických požiadaviek. Tiež je možné ušiť zverské páriky alebo rodinky. 

" ZVER NIE JE PODĽA MOJICH PREDSTÁV "

No problem.
Ak je ušitá zver bez špecifických detailov /vyšité meno a pod./, uverejním zver k adopcií a určite si nájde domov. Vždy rád nájdem inú cestu, ušijeme podľa požiadaviek ďalšiu, menšiu, väčšiu, širšiu, avšak treba brať do úvahy, že čakacia doba sa tým predlžuje. 

ZVER V ŽIVOTNEJ VEĽKOSTI

Zvery v životnej veľkosti šijeme len na objednávku, po podrobnej konzultácii farieb, veľkosti, mäkkosti a ostatných detailov. Táto zver má inú štruktúru ako zver v klasickej veľkosti. Skladá sa z troch častí : dvoch veľkých vnútorných vankúšov a vonkajšieho rozopínacieho obalu, kvôli jednoduchšej starostlivosti. Oba vnútorné vankúše majú zips, v prípade že si chceš zver odplniť alebo priplniť. 
Ceny adopcie týchto zverov sú od 140€ - individuálne podľa veľkosti a materiálov.

“ CHCEM NIEČO ÚPLNE INÉ AKO ZVER ”

Pre akékoľvek objednávky iného typu pošli svoju predstavu, obrázky, počet kusov a iné požiadavky na zverymadebyme@gmail.com. Ak si firma, e-shop, kamenná predajňa a podobne, môžeš nás tiež kontaktovať emailom, formulárom alebo telefonicky.