RODNÉ LISTY ♀

Amadeus. Každopádne je to vtipný Zver, ktorá vie čo chce a stane sa kamoškou na prvý šup.

 

Leo je ďalší zo Zverov priateľských. Občas má sklony chladnému britskému správaniu a užíva si hlavne anglický humor. Zdá sa mu vtipné stretnutie pásiku a guličky, ktorí rozoberajú káro.
Je pohodový spoločník popri čítaní a kávičkovaní. Má túžbu pochopiť a analyzovať svet, v ktorom žije a dozvedieť sa hlbšie pravdy, avšak ostatné Zvery sa ho vždy snažili naučiť bezstarostnosti. Veľmi ľahko ho vedia rozhodiť maličkosti, ako napríklad mucha lietajúca navôkol, ktorá sa vždy veľmi rada usadí práve nad jeho úsmevom. Každopádne Leo ťa nenechá “na ocot”- bude sa s tebou túliť, dopĺňať interiér a vždy na teba hodí jeho spokojný pohľad.

 

 

Máša a Dáša sa snažia tváriť ako jednovaječné dvojičky, a až na malé detaily sa im to úspešne darí. Majú plachú, ale milú povahu. Keby nebolo jednej, nebolo by ani druhej. Prazver si donedávna myslel, že Máša sa snaží opakovať po Dáši, ale potom si všimol ich zvláštne paternové správanie. Zistil, že to neopakuje Máša po Dáši, ale Dáša po Máši a keby neopakovala Dáša po Máši, tak by opakovala Máša po Dáši a stále takto dookola. Nikto dnes už nevie, kto s kolotočom začal, ale každopádne sa tieto dve slečny zasekli v bludisku a niekedy celú noc precvičujú jeden a ten istý pohyb. Minulý týždeň sa napríklad celé tri dni ani nepohli. Potom sa na teba pozerajú pohľadom: “No, uhádni kto sa po kom opičil a ktorá sa prestala hýbať prvá?”.